Zamknij

ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA

Nie pamiętasz hasła?

Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj do systemu

AKTUALNOŚCI

HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. – Wiarygodny Partner w Biznesie!

23 02.2021

Z dumą informujemy, że HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. już trzeci raz z rzędu został uhonorowany wyróżnieniem „FIRMA GODNA POLECENIA” oraz „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE” a nasz Zarząd – tytułem „Liderzy Przedsiębiorczości 2021”!

Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, w porozumieniu z Radą Programową oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN przyznało wyróżnienia „FIRMA GODNA POLECENIA” oraz „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE” za „efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie firmą, rzetelność, odpowiedzialność i bezpieczeństwo w działaniu, a w szczególności za zdobycie niepodważalnej opinii firmy godnej polecenia i wiarygodnego partnera w biznesie”.

Tytuł „LIDERZY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2021” został przyznany natomiast za „znakomite i zgodne z najwyższymi standardami zarządzanie przedsiębiorstwem”.

Dołącz do nas na Facebooku

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.