Zamknij

ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA

Nie pamiętasz hasła?

Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj do systemu

AKTUALNOŚCI

HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. - AMBASADOR GOSPODARCZY

21 09.2018

Dnia 21.09.2018 odbyła się uroczysta gala zorganizowana przez Miejski Obszar Funkcjonalny Gorzowa Wielkopolskiego (MOF GW), podczas której wskazano pierwszych laureatów nagrody gospodarczej „NAWIGATOR BIZNESU MOF GW”. Nasza firma została laureatem kategorii „Ambasador gospodarczy”.

Konkurs „Nawigator Biznesu MOF GW” jest wyróżnieniem dla najbardziej korzystnych, innowacyjnych i przyjaznych środowisku działań inwestycyjnych prywatnych przedsiębiorców z terenu MOF GW. W kategorii „Ambasador Biznesu” kandydaci byli oceniani pod względem wpływu na integrację lokalnego środowiska gospodarczego, aktywności w różnego rodzaju rankingach, z efektem zdobycia certyfikatów, wyróżnień, uznania w konkursach branżowych, czym aktywnie przyczyniają się do promocji obszaru w regionie i kraju, tworzenia „tradycji gospodarczych” w regionie oraz pozycji na rynku, wynikającej z długoletniej działalności.

Dołącz do nas na Facebooku

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.