Zamknij

ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA

Nie pamiętasz hasła?

Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj do systemu

AKTUALNOŚCI

HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. - Wiarygodny Partner w Biznesie!

26 02.2019

Z dumą informujemy, że HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. po raz drugi z rzędu został uhonorowany wyróżnieniem „FIRMA GODNA POLECENIA” oraz „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE” a nasz Zarząd – tytułem „Liderzy Przedsiębiorczości 2019”!

Wiceprezes Pan Sylwester Kubała, w imieniu Zarządu Spółki, odebrał certyfikaty wyróżnień podczas uroczystej Gali XXII Edycji Programu, która miała miejsce 26 lutego 2019r. w Auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, w porozumieniu z Radą Programową oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN przyznało wyróżnienia „FIRMA GODNA POLECENIA” oraz „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE” za „efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a w szczególności za zdobycie niepodważalnej opinii firmy godnej polecenia i wiarygodnego partnera w biznesie”.

Tytuł „LIDERZY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2019” został przyznany natomiast za „znakomite i zgodne z najwyższymi standardami zarządzanie przedsiębiorstwem”.

Dołącz do nas na Facebooku

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.