Zamknij

ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA

Nie pamiętasz hasła?

Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj do systemu

AKTUALNOŚCI

Nowa hala produkcyjna w naszym Oddziale REMBUD-ZREMB!

27 08.2020

Z przyjemnością prezentujemy światu naszą najnowszą inwestycję!  Hala P3 jest już trzecią halą produkcyjną naszego Oddziału Rembud-Zremb w Gorzowie Wlkp.  Po kilku miesiącach ciężkiej pracy i pomimo ograniczeń, jakie napotkaliśmy w związku z wszechobecną pandemią, nowa hala została już oddana do użytku!

W nowej przestrzeni znalazła się nasza przecinarka plazmowo-tlenowa CNC.  Zmiana lokalizacji maszyny, a także obudowanie systemu wentylacyjnego, radykalnie wpłynęło na zmniejszenie poziomu hałasu przez co wyszliśmy naprzeciw mieszkańcom okolicznych budynków, jak również naszym pracownikom poprzez poprawę warunków pracy.  Jak widać, poważnie traktujemy zobowiązania związane z EN ISO 14001 i ISO 45001. Ewidentna poprawa estetyki naszego zakładu jest dodatkowym atutem tej inwestycji!

Ale to nie wszystko! Przecinarka plazmowo-tlenowa CNC zwolniła miejsce dla naszego najnowszego nabytku, którego uruchomienie planowane jest na październik tego roku, dzięki któremu znacznie rozszerzymy naszą ofertę obróbki skrawaniem.

Szczegóły już wkrótce…

Dołącz do nas na Facebooku

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.