Zamknij

ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA

Nie pamiętasz hasła?

Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj do systemu

AKTUALNOŚCI

Nowe kroki w kierunku ekspansji rynkowej!

04 06.2024

HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. zdecydowała się na podjęcie dodatkowych działań mających na celu ekspansję rynkową. Z uwagi na powyższe w dniu 4 czerwca 2024 r. przedstawiciele Spółki wzięli udział w seminarium pt. „Możliwości biznesowe w Polsce” organizowanym przez Szwedzko-Polską Izbę Gospodarczą wraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu w Sztokholmie. Zaproszenie na powyższe wydarzenie otrzymano w ramach członkostwa firmy w Szwedzko-Polskiej Izbie Gospodarczej do której oficjalnie przynależy od maja 2024 r. Spotkanie otworzyła Pani Ambasador Joanna Hofman. Podczas seminarium była okazja by porozmawiać z Panią Ambasador oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe z pozostałymi uczestnikami. To zaszczyt móc uczestniczyć w tak elitarnym spotkaniu oraz być częścią tak prężnie działającej organizacji.

Dołącz do nas na Facebooku

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.