Zamknij

ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA

Nie pamiętasz hasła?

Resetowanie hasła

Resetuj hasło
Zaloguj do systemu

CERTYFIKATY

CERTYFIKATY

Ważnym elementem w poprawie organizacji Spółki, jakości wyrobów i usług, oraz większej wiarygodności w oczach Klientów, było rozpoczęcie przygotowań do wprowadzenia Systemu Zarządzania Jakością. Po ponad rocznych pracach przygotowawczych w 2005 roku przedsiębiorstwo uzyskało Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001.

W listopadzie 2015 roku jednostka certyfikująca UDT-CERT przeprowadziła audyt w zakresie spełnienia wymagań i oceny wdrożenia i skuteczności Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Pomyślny wynik przeprowadzonego audytu pozwolił firmie HOLDING-ZREMB Gorzów S.A uzyskać certyfikaty w obszarze jakości, zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy i środowiskiem.

Zakres certyfikacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania obejmuje:
Wykonawstwo i montaż wyrobów i konstrukcji spawanych urządzeń dźwignicowych i wyposażenia urządzeń dźwignicowych, trawers i chwytaków, korpusów i konstrukcji nośnych maszyn i urządzeń, konstrukcji dla budownictwa i energetyki, przepustnic oraz wyposażenia ferm hodowlanych.

Dołącz do nas na Facebooku

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.