Zamknij

ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA

Nie pamiętasz hasła?

Resetowanie hasła

Resetuj hasło

PRACA

MISTRZ DZIAŁU PRODUKCJI

HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Oddział REMBUD-ZREMB poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Region: lubuskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacja pracy i przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych
  • wprowadzanie usprawnień na liniach produkcyjnych w celu podnoszenia wydajności
  • egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur
  • stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników
  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych
  • działania ograniczające straty i koszty produkcji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office, MS Excel
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dynamiczne środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • umowę na 3 miesięczny okres próbny, następnie umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub osobiste dostarczenie swojego CV na adres:

HOLDING-ZREMB Gorzów S.A.
Oddział REMBUD-ZREMB
ul. Fabryczna 18
66-400 Gorzów Wlkp.

e-mail: kadry@rembud-holding-zremb.pl

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE tzw. RODO wyrażam zgodę dla przetwarzania moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych jest HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Oddział REMBUD-ZREMB z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Fabryczna 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dołącz do nas na Facebooku

Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.